• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

• Aj tento rok sme sa v spolupráci s Malý krok o.z. zapojili do predvianočnej zbierky "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok....Opäť sa potvrdilo, že veľmi veľa. A tak aj od našich detí z MŠ Višňové posielame lásku do celého Slovenska. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili.

• Emulienka

• 23.11.2 023 Nás prišlo navštíviť Divadlo  s príbehom Emulienka. Vo veselom príbehu o Emulienke, deti prežívali radosti aj starosti malého dievčataka.

Foto-fotoalbum

• Beseda s pani doktorkou

• 21.11. 2024 navštívila našu materskú škôlku p. doktorka Johanidesová. Porozprávala našim škôlkárom o zdraví a chorobe, o tom, ako sa majú správať, aby boli zdraví a silní ,a že lekárov a ni injekcií sa  netreba báť.

Ďakujeme pani doktorke za návštevu našej škôlky.

• Náš kamarát Kozmo

• V mesiaci november sme s deťmi zo včielkovej triedy ukončili program Kozmo. V preventívnom programe zameranom na prevenciu šikany a násilia, ktorý trval 9 týždňov sa deti spolu s kamarátom Kozmom učili riešiť rôzne problémové situácie - posmievanie, bitka, neslušné správanie, neslušné vyjadrovanie. Všetky deti sľúbili Kozmovi, že sa budú snažiť mať správne "kozmovské"správanie.

• POĎAKOVANIE

V mesiaci október prebiehali brigádne popoludnia v záhrade našej materskej školy. Chceme poďakovať tatinom – P. Valíčkovi, Kukučovi, Rybovičovi, Krebesovi, Kianičkovi, Capákovi, Mičudovi, Frnkovi, Závodníkovi za pomoc pri osádzaní vyvýšených záhonov a tvorbe pocitového chodníka, ktoré realizujeme v rámci projektu Babičkine záhrady.  Poďakovanie patrí aj maminám- p. Mičudovej, Drozdíkovej, Závodníkovej, Matejčíkovej, Blažkovej, Capákovej, Rybovičovej za pomoc pri čistení svahovej výsadby v okolí materskej školy. Rovnako ďakujeme aj žiakom druhého stupňa ZŠ, ktorí pomohli pri plnení vyvýšených záhonov zeminou.

Deti a pani učiteľky MŠ Višňové

• Rozprávka o repe

• 13.11. 2023 k nám zavítal ujo Ľubo s hudobnou rozprávkou O repe...V hudobnom spracovaní klasickej rozprávky Ujo Ľubo roztancoval a rozospieval celú našu škôlku.

Foto- fotoalbum

• Deň škôlky

• 8.11. 2023 sa v našej materskej škole oslavovalo. Škôlkárske narodeniny -  Deň škôlky je sviatok , ktorý vznikol na počesť založenia prvej detskej opatrovne na Slovensku. Oslávili sme ako sa patrí tancom spevom a samozrejme nechýbal ani malý darček.

Foto-fotoalbum